O nás

Naša spoločnosť VLARO sa zaoberá výstavbou domov z dreva využívajúc systém HOLZ100 od spoločnosti Thoma z Rakúska.

Thoma bola založená v roku 1990 pánom Erwinom Thomom a je výrobcom konštrukcií domov z masívneho dreva.

Prostredníctvom siete certifikovaných partnerských spoločností realizuje výstavbu domov s najvyššou úrovňou kvality konštrukcie a zdravého bývania v rôznych častiach Európy i sveta. Partnerskou spoločnosťou na Slovensku je firma VLARO.

 

Holz100 - filozofia

Naša filozofia

Drevené domy stavané systémom HOLZ100 obklopujú svojich obyvateľov zdravým drevom. Zdravým masívnym drevom pôvodom z rakúskych Álp. Vďaka jedinečnému spôsobu konštrukcie z dreva je celá stavba zhotovená z čistého, masívneho dreva, bez použitia akýchkoľvek moridiel, lepidiel a škodlivých látok.

Fakty

Najúčinnejšia tepelná izolácia na svete, 6x prekladaná ochrana proti ohňu, najvyššia odolnosť voči zemetraseniam alebo stavby energeticky nezávislých stavieb robia naše drevo a konštrukčný systém Holz100 stavebným materiálom budúcnosti.

Holz100 - fakty
Holz100 - dizajn

Dizajn

Prezrite si referencie a realizácie domov z dreva stavaných systémom HOLZ100. Systém Holz100 nie sú fádne a bežné stavby. Na realizáciu fasád, striech a interiéru môžu byť použité ľubovoľné horizontálne alebo vertikálne plošné alebo 3D materiály. Náš spôsob stavania nekladie vašej fantázii žiadne medze.