Zdravé bývanie

Systém HOLZ100 je bez chemických látok, lepidiel, prostriedkov na ochranu dreva a iných chemikálií.

Systém Holz100 je 100% bez toxických stavebných chemikálií. Žiadne škodlivé výpary. So systémom Holz100 ste obklopení masívnym drevom. Dom postavený szstémom Holz100 je najlepším základom pre hlboký, zdravý spánok a aktívny, dynamický život plný sily a pokoja.

Pre mnoho z nás je sen vlastniť dom spojený s túžbou po zdraví. Výber stavebného materiálu, ktorý nepoškodzuje vaše zdravie, je obzvlášť dôležitý.

Vývoj stavebných materiálov v druhej polovici 20. storočia rýchlo napredoval a dnes sa zdá byť všetko technicky realizovateľné. Stále však narastá počet zdravotných ťažkostí, ktorých príčiny možno vysledovať až do našich domovov. Chemikálie zo stavebných materiálov a nábytku môžu uvoľňovať nebezpečné látky celé roky. Sú považované za možnú príčinu alergií a iných chorôb. Účinky interakcie odparujúcich sa plastov, fólií všetkých druhov, rozpúšťadiel, lepidiel a iných stavebných chemikálií na zdravie predstavujú výzvu pre dnešnú medicínu.

Najdôležitejšie pri trvalo udržateľnom vyhýbaní sa takýmto hrozbám, je rozhodnúť sa pre stavbu z biologicky neškodných materiálov. Z tohto dôvodu majitelia budov čoraz častejšie požadujú vyhlásenie o použitých materiáloch od projektanta, developera alebo dodávateľa. Pri systéme Holz100 je tento zoznam krátky: drevo. Holz100 je vyrobený výhradne z dreva.

To znamená, že Holz100 vás nielen obklopuje úplne neznečisteným stavebným materiálom, ale tiež posilňuje váš imunitný systém, robí váš nervový systém vitálnejším a podporuje vašu dlhovekosť. Drevené izby majú na nás taký upokojujúci účinok, že každú noc si naše srdce ušetrí hodinu práce. Všetky informácie o našich domoch z Holz100 nájdete na stránke Drevené domy.

 

Zdravé bývanie Holz100